icon

Співробітництво з AGUARD

Успіх партнерів - наш прибуток, тому ми працюємо як єдиний механізм на всіх етапах проекту
  • Чесно бронюємо замовлення за вамиВсі закази фіксуються в CRM системі – ви не конкуруєте з іншими партнерами AGUARD
  • Консультуємо на етапі передпідготовкиМи надаємо повну технічну підтримку: як підготувати основу і що необхідно прийняти до уваги для установки тераси.
  • Влаштовуємо перегляд реальних об’єктівВи зможете продемонструвати клієнту всі переваги відкатних терас, навіть якщо у вас ще поки не має готових робіт.
  • Гарантуємо антидемпінгові умови Ми контролюємо цінову політику партнерів й зацікавлені, щоб клієнти обирали якість і найкращий сервіс.

Дещо про команду AGUARD

Накопичений за 17 років досвід в будівництві й обслуговуванні басейнів дозволив нам зрозуміти концепцію ідеального накриття, зібрати сильну команду та реалізувати амбітний проект – виготовлення відкатних терас для басейну.

Статус партнера компанії AGUARD – це не просто можливість підвищити чек, а реально новий рівень технологій і якості ваших послуг. Встановлюючи відкатні тераси, ви додасте до портфоліо вражаючі роботи, які “продають самі себе”.

Ми створили всі умови для продуктивного співробітництва зі спеціалістами різних сфер, починаючи від проектанта до будівельника.

ДІЗНАТИСЯ УМОВИ СПІВПРАЦІ
Дізнатись вартість