icon
icon
icon

У відкатної тераси для басейну від компанії AGUARD опціонально встановлюється LED-підсвічування, яке є справжньою окрасою в садовій зоні, коли настає вечір. Зсувний «дах», що підсвічується, для басейну – це вишукано і красиво, при цьому створюється атмосфера затишку під час проведення дозвілля на терасі.

Особливості встановлення LED-підсвічування на терасі

Враховуючи специфіку розсувної тераси для басейну, насправді було досить складно реалізувати правильну, якісну та безпечну систему підсвічування. При розробці такої опції важливо було враховувати ключові аспекти:

  • безпечна система електроживлення;
  • високий ступінь захисту від вологи;
  • легке управління;
  • надійність та тривалий термін експлуатації.

Підсвічування для відкатної тераси AGUARD із гарантією довговічного використання

Компанія AGUARD розробила унікальний проект відкатної тераси з вбудованим LED-підсвічуванням.

Головною перешкодою було забезпечити подачу живлення для світлодіодної стрічки, яка має довжину, що відповідає периметру розсувної платформи для басейну.

Наші спеціалісти передбачили всі ці та інші технічні моменти, щоб задовольнити потреби споживача.

LED-підсвічування працює від напруги 12 В, що є повністю безпечним для життя людини. Крім того, конструкція має рівень вологозахисту IP 65, тому не боїться дощу, заледеніння, талого снігу, сміття та бруду. Вона може експлуатуватись у вуличних умовах довгі роки без втрати своїх функціональних властивостей.

Замовити підсвічування для розсувної тераси над басейном ви можете у будь-якому кольорі, при цьому укомплектувати його контролером для перемикання кольорів. Управління здійснюється через пульт дистанційного керування, що дуже зручно для користувача. Передбачена корисна опція – автоматичне відключення підсвічування через 30 хвилин. Якщо ви пішли в будинок і забули про підсвічування на терасі басейну, можете не переживати, що вона пропрацює всю ніч.

AGUARD пропонує єдине у світі накриття для басейну, укомплектоване LED-підсвічуванням. Ми зможемо виготовити зсувні тераси з урахуванням ваших потреб, гарантуючи якість, надійність та реалізацію в обумовлений термін.

Ми в соціальних мережах:

Корисні статті

Дізнатись вартість